Search Results
| Property Details |
Auction Details |
2 Storey Terrace House
Lorong Perdana 2/12, Bandar Perdana, 08000 Sungai Petani, Kedah
|
| Land Area: |
1,540 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 203,391.00
|
1 Storey Terrace House
Lorong Lagenda 57, (TIC67A/1171), Seksyen 3, Bandar Lagenda Teluk Intan, 36000 Teluk Intan, Perak
|
| Land Area: |
1,302 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 152,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Ara Sendayan 5/7, Ara Sendayan, 70300 Seremban, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,496 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 450,000.00
|
1 Storey Terrace House
Pesara Kelebang Jaya 10, Taman Klebang Jaya, 31200 Chemor, Perak
|
| Land Area: |
1,195 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 144,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Residen 4/13, Residen 4 Bandar Baru Setia Awan Perdana, 32000 Sitiawan, Perak
|
| Built Up: |
900 sq.ft |
| Land Area: |
1,302 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
| Restriction: |
Malay Reserve |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 136,000.00
|
1 Storey Terrace House
Laluan Permai 8, Taman Bemban Permai, 31000 Batu Gajah, Perak
|
| Built Up: |
899 sq.ft |
| Land Area: |
1,300 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 200,000.00
|
1 Storey Terrace House
Lorong Selasih 4, Taman Selasih, 71000 Port Dickson, Negeri Sembilan
|
| Land Area: |
1,098 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
| Restriction: |
Malay Reserve |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 124,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan BK 4/1K, Bandar Kinrara, 47180 Puchong, Selangor
|
| Land Area: |
2,088 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 620,000.00
|
2 Storey Terrace House
Jalan Nada Alam 6/2, Taman Nada Alam, 71700 Mantin, Negeri Sembilan
|
| Built Up: |
2,027 sq.ft |
| Land Area: |
1,400 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 470,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Sementa Jaya 5/KU16 (on site Jalan Sementa Jaya 5), Taman Sementa Jaya, 42200 Kapar (on site 42100 Klang), Selangor
|
| Land Area: |
2,605 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 348,000.00
|
1 Storey Terrace House
Jalan Temenggong, Taman Indera, 32600 Bota, Perak
|
| Land Area: |
1,603 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
| Restriction: |
Malay Reserve |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 120,000.00
|
1 Storey Terrace House
Laluan Kledang 5/5, Taman Kledang, 31100 Sungai Siput, Perak
|
| Land Area: |
1,399 sq.ft |
| Tenure: |
Leasehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 100,000.00
|
|